alaçatı hafriyat

Alaçatı Hafriyat

Alaçatı Hafriyat Nedir?

Alaçatı hafriyat işlemi, alanlarda yapılan kazı çalışmaları, bina yıkım çalışmaları gibi işlemler ile bina işlemler sonucunda ortaya çıkan malzemenin yani molozun o bölgeden kaldırılması ve bu iş için tahsis edilmiş özel alanları nakledilerek boşaltılmasıdır. Hafriyat işlemine örnek olarak temel kazma, bina yıkımı, kanal kazma, hendek ve çukur kazma gibi işlemler örnek verilebilir.

Hafriyat işi, belli teknik şartnameler kapsamında yapılmaktadır. Alaçatı hafriyat işlemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerince çok tehlikeli iş sınıfına girmektedir. Bu sebeple hafriyat ve kazı işlerinde profesyonel araç ve ekipman kullanımı çok önemlidir. Bir diğer husus ise bu araç ve ekipmanların uzman kişiler tarafından kullanılması gerekliliğidir.

İnşaat sektöründe iş kazalarının, ölüm gibi ciddi tehlikeli sonuçlar doğurduğu bilinmektedir. Hafriyat işlemi de aynı şekilde kazalara ve kayıplara sebep olabilir. Bu sebeple büyük bir titizlikle yürütülmesi gerekir. Hafriyat işinin profesyonel firmalar tarafından yapılması şarttır. Alaçatı ve Çeşme bölgesinde hizmet veren en profesyonel firma ise Üstün Hafriyat Alaçatı ‘dır.

Alaçatı Üstün Hafriyat olarak, konusunda uzman kadromuz ile Alaçatı ve Çeşme bölgesinde hafriyat hizmeti vermekteyiz.

alaçatı çeşme hafriyat hizmeti, üstün hafriyat

Alaçatı Hafriyat İşlerinde Kullanılan Araç ve Makinalar

Hafriyat işlemi ağır bir olduğundan en iyi araçların kullanılması gerekmektedir. Alaçatı hafriyat işi ekskavatör (Paletli, lastik tekerlekli, ), buldozer, dozer, damperli kamyon, yük taşıyıcı, skreyper, vinç, kepçe gibi ağır iş araçları ile yapılır.

Gelişen teknolojiler ile yenilenen iş makinaları sayesinde hafriyat işlemi daha sağlıklı şartlar altında yapılabilir olmuştur. Ancak tabiki alaçatı hafriyat firması ‘nın sahip olduğu iş makinaları bu noktada büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda makinaları kullanan operatörlerin de işinde uzman olması gerekmektedir. Bu sebeple alaçatıda hafriyat hizmeti almak isteyenlerin mutlaka bizimle iletişime geçmesi öneririz.

Alaçatıda Hafriyat Hizmeti Hangi İşleri Kapsar

Alaçatı hafriyat firması olarak sizlere bina yıkım, alt yapı, kazı,dolgu, serme, sıkıştırma, reglaj, kanalizasyon, dere ıslahı, drenaj kanalları, büyük çaplı temeller ve renovasyon işleri ile bahçe toprağı hizmetleri vermekteyiz. Alaçatı’da hafriyat hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

alaçatı çeşme hafriyat hizmeti, üstün hafriyat

Alaçatı Hafriyat Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hafriyat (kazı) işine başlamadan önce yapılması gereken hafriyat ruhsatı, sigorta işlemleri, hafriyat döküm izin belgesi vs. gibi bir takım yasal işlemler vardır. Kazıya başlamadan önce projenin gerçekleştirileceği alanda bulunan temiz su, pis su, telekom altyapısı, doğalgaz altyapısı gibi hatların planlarının ilgili kurumlardan alınarak uzman ekipler tarafından incelenmesi ve gerekli önlemleri alması gerekmektedir.

Hafriyat yapılacak alanda bitişik binalar var ise temellerinde toprak kayması olmaması için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Ayrıca hafriyat alanında canlı varlıkların olmadığı dikkatle kontrol edilmelidir. Alaçatı hafriyat işlemine başlamadan önce çok dikkatli olunmalıdır.

İzmir Alaçatı ve Çeşme hafriyat işlemlerinin mutlaka uzman ekipler ve profesyonel iş makinaları ile yapılması gerekmektedir. Üstün hafriyat olarak işinde uzman personelimiz ve son teknoloji barındıran iş makinalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Alaçatı Hafriyat İletişim

Alaçatı hafriyat telefon numarası : 0533 496 01 28

Detaylı iletişim bilgisi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

alaçatı hafriyat, çeşme hafriyat, izmir hafriyat, alaçatı hafriyat iletişim, alaçatı hafriyat telefon, alaçatı çeşme bölgesinde hizmet veren hafriyat firması

Bize Ulaşın

Adres:

Reisdere Mahallesi 6015 Sokak No:33 – Çeşme / İZMİR

Telefon:

0533 496 01 28

E-mail:

info@ustunhafriyat.com

Hizmet Bölgelerimiz

Hakkımızda

Üstün Hafriyat olarak, tüm Çeşme ve Alaçatı bölgesinde, hafriyat işleri, bina yıkımı, arazi temizliği, vinç işleri, taş kırma, alt yapı, kazı,dolgu, serme, sıkıştırma, reglaj, kanalizasyon, dere ıslahı, drenaj kanalları, büyük çaplı temeller ve renovasyon işleri yapmaktayız.

Firmamız 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ayrıca Alaçatı taşı imalatı ve uygulaması yapmaktayız.

Anahtar Kelimeler: alaçatı hafriyat, çeşme hafriyat, urla hafriyat, izmir hafriyat, alaçatı hafriyat iletişim, çeşme hafriyat iletişim

Menü