alaçatı hafriyat

Urla Hafriyat

İnşaat alanlarında alanın şekillenmesi için yapılan çalışmalar sonucunda çıkan taş, toprak, moloz, demir gibi atık malzemelerin alınarak taşınmasına ve tahsis edilmiş olanlara boşaltılması işlemine dayanan urla hafriyat çalışmaları, Urla Bölgesinde Üstün Hafriyat tarafından, profesyonel ekip ve ekipmanlarla yürütülmektedir.

Sürekli ve hızlı gelişen teknoloji dünyasıyla birlikte hafriyat ve kazı işlerinde kullanılan makinelerinde bu teknolojilere uygun olarak kullanılması hem iş güvenliği hem de kalite yönetimi için önem kazanmaktadır. Aynı zamanda hafriyat ve kazı çalışmalarında ciddi olumsuz sonuçlar oluşmaması için çalışan personelinde teknik yeterliliğe ve iş tecrübesi de son derece önemlidir. Aksi halde hafriyat ve kazı çalışmalarında yaşanabilecek aksaklıklar telafisi mümkün olamayacak can ve mal kayıplarına neden olabilir.

alaçatı çeşme hafriyat hizmeti, üstün hafriyat

Hafriyat ve kazı çalışmasının yapılacağı alanda canlı varlıkların bulunmadığı mutlaka kontrol edilmeli ve teyit edilmelidir ve aynı zamanda çalışma yapılacak saha içinde maddi zararlara neden olabilecek, zarar görmesi muhtemel olan eşya ve malzemelerin bulunmadığının da tespiti yapılmalıdır.

Belirtilen kriterlere uygun olarak sürdürdüğümüz hafriyat çalışmaları Urla Hafriyat bölgemizde olduğu gibi, Çeşme Hafriyat ve Alaçatı Hafriyat bölgelerimizde de sürdürmekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres:

Reisdere Mahallesi 6015 Sokak No:33 – Çeşme / İZMİR

Telefon:

0533 496 01 28

E-mail:

info@ustunhafriyat.com

Hizmet Bölgelerimiz

Hakkımızda

Üstün Hafriyat olarak, tüm Çeşme ve Alaçatı bölgesinde, hafriyat işleri, bina yıkımı, arazi temizliği, vinç işleri, taş kırma, alt yapı, kazı,dolgu, serme, sıkıştırma, reglaj, kanalizasyon, dere ıslahı, drenaj kanalları, büyük çaplı temeller ve renovasyon işleri yapmaktayız.

Firmamız 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ayrıca Alaçatı taşı imalatı ve uygulaması yapmaktayız.

Anahtar Kelimeler: alaçatı hafriyat, çeşme hafriyat, urla hafriyat, izmir hafriyat, alaçatı hafriyat iletişim, çeşme hafriyat iletişim

Menü