alaçatı hafriyat

Güzelbahçe Hafriyat

Güzelbahçe Hafriyat Çalışmalarımız

Hafriyat denildiğinde akla gelen gelen ilk iş inşaat alanından çıkan moloz, taş ve toprağın taşınması ve tahsis edilen alana boşaltılması çalışmasıdır ancak Hafriyat başlığı altında yapılan başka işlerde vardır. İnşaat alanının zemin kazı çalışmaları, taş kırma, kum eleme, bina yıkımı gibi işler örnek verilebilir. Güzelbahçe Hafriyat çalışmalarını sürdüren “Üstün Hafriyat” firmamız kazı, yıkım, zemin düzeltme ve atık malzeme nakliye alanlarında da profesyonelce hizmet vermektedir.

Güzelbahçe bölgemizde sürdürdüğümüz hafriyat çalışmalarımızda kullandığımız iş makineleri son teknolojilere uygun, iş kazalarını önleme açısından düzenli bakımları yapılmış ve ayrıca iş makinelerini kullanan operatörlerimiz de son derece teknik donanımlı, tecrübeli ve gerekeli izin, belge ve ehliyete sahip personellerden oluşmaktadır.

Güzelbahçe Hafriyat bölgemizde olduğu gibi Çeşme Hafriyat, Alaçatı Hafriyat ve Urla Hafriyat bölgelerimizde de hafriyat çalışması sonrası moloz, taş, kum ve demir atık malzemelerin taşınması ve boşaltılması, zemin düzeltme, kazı ve yıkım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres:

Reisdere Mahallesi 6015 Sokak No:33 – Çeşme / İZMİR

Telefon:

0533 496 01 28

E-mail:

info@ustunhafriyat.com

Hizmet Bölgelerimiz

Hakkımızda

Üstün Hafriyat olarak, tüm Çeşme ve Alaçatı bölgesinde, hafriyat işleri, bina yıkımı, arazi temizliği, vinç işleri, taş kırma, alt yapı, kazı,dolgu, serme, sıkıştırma, reglaj, kanalizasyon, dere ıslahı, drenaj kanalları, büyük çaplı temeller ve renovasyon işleri yapmaktayız.

Firmamız 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ayrıca Alaçatı taşı imalatı ve uygulaması yapmaktayız.

Anahtar Kelimeler: alaçatı hafriyat, çeşme hafriyat, urla hafriyat, izmir hafriyat, alaçatı hafriyat iletişim, çeşme hafriyat iletişim

Menü